Highlanders

פרק 2: חטאי אבות - חלק ג'

הקפטן הכריז שאולי כן יש קשר בין הרציחות וביקש שמי שיש לו מידע, יעביר להם את המידע. פוקס הלך לחדר אחרי ארוחת הבוקר בשביל לקרוא בטארוט, אלכסנדר ואליזבת’ הלכו להסתכל על המקומות בהם מתו האנשים הקודמים. בחדר המשחקים גילינו כי לקחו את שולחן המשחקים עליו נהרג האדם הקודם. פוקס גילה בטארוט שמדובר בישות נקמנית.

אלכסנדר הגיע לחדר האשפה בסיפון התחתון לאחר שאמר שנאבד לו מסמך כלשהו. אלכסנדר נכנס לחדר ורואה את השולחן שהעיפו אותו. כשאלכסנדר נוגע בשולחן, הוא רואה מישהו שמאחוריו יש מישהי עם שמלה צבעונית וקצת דהויה ועם צבע העור שראינו. דיברנו עם הבחור שבחוץ והוא אמר שמבחינתם זה תאונה כנראה.

כשחוזרים לחדר אליזבת’ מחליטה לצאת לטייל. על הסיפון הקדמי יש אישה עם בגדים לבנים וכלב סטר בשם ביילי. אליזבת’ ניסתה לדבר איתם והם לא היו במקום של הרציחות. למרות זאת, הכלב העביר תמונה שלה ושל איש עסקים כלשהו, בסיפון האחורי בשעת בוקר-צהריים. היא הולכת לקרוא לאחרים והם הולכים לסיפון האחורי.

בסיפון האחורי אנחנו מוצאים את האישה הזו ואת האיש שלבוש מהודר. האישה קולטת אותנו ואז פוקס מנסה להסתכל עליה בעין השלישית והיא נראית לא שייכת (האישה). היא רואה אותנו וחושפת את השיניים שלה בצורה לא אנושית. פוקס היחיד ששם לב שצד אחד של ספינת ההצלה שמעלינו נפל ואז הספינה פשוט מסתובבת ופוגעת בצד של הספינה ונכנסת באדם כ"כ חזק שהוא עף חצי סיפון ונמרח על הסיפון. יש שובל דם קטן. פוקס מנסה להתמקד באישה. היא מחייכת אחרי שהאיש נפגע ורצה משם. אלכסנדר ואליזבת’ רצים אחריה. היא עברה דרך דלת כלשהי והם כבר לא רואים אותה. הם חוזרים לגופה ואלכסנדר נוגע באדם ומקבל חיזיון על זה שהתחיל עם האישה. אליזבת’ פשוט חיטטה לו בכיסים ומצאה שם מעין אבן מוזרה. הלכו לחדר של האדם ושם אליזבת’ הראתה להם את האבן ואלכסנדר הסביר שזה עופרת זהב. בחדר שלו מצאנו מזוודה שהוא לא פרק. מזוודה גדולה. . מצאנו את היומן שלו. קוראים לו תומאס הינטר. הוא דני. יש על המזוודה חותמות (יצאה מדנמרק והיה עוד גרמניה, צרפת ואנגליה)

כשהם חוזרים לחדר, אלכסנדר מתחיל לקרוא את היומן. היומן כתוב באנגלית והוא בכתב יד אלגנטי אבל גברי ומתאר בעיקר נשים שהוא כבש. לקראת סוף היומן הוא מספר על מישהי שהייתה מאהבת שלו והבעל שלה לא אהב את זה. הוא החליט ללכת לעולם החדש בשביל לברוח גם מהבעל.

אליזבת’ חזרה לזירה והחזירה להם את הדברים (חוץ מאשר את עופרת הזהב) ותחקרו אותה על מה שראתה. אמרה כי אביה והיא התערבו. אלכסנדר ופוקס הלכו לקפטן. הם סיפרו לקפטן את מה שהם ראו וקישרו את האישה גם לרצח הקודם. הקפטן אמר שיכול להיות שיש מסתננת בספינה שלהם. בדרך שלהם החוצה, הן נתקלים באדם שלבוש בבגדים יותר פשוטים ועם משקפיים.. הוא נכנס לדבר עם הקפטן. לא לבש מדי צוות (איש פשוט).

לאחר מכן הם נפגשו בחדר. פוקס פיזר מלח והלך לנוח. אלכסנדר תחקר את אליזבת’ לגבי הכוח שלה והדיבור עם החיות. סיכמנו כי נברר איתה האם גם היא ראתה את האישה הזו.אליזבת’ התחילה לכתוב את כל מה שהם יודעים על האישה הזו. עלתה השאלה האם יש לה דמות גשמית או לא, והאם היא שולטת על מי שיראה אותה. אלכסנדר הבין שמישהו ראה אותה ומישהו אפילו רקד איתה.

פוקס פתח את הקלפים וראה שיש קשר עתיק שקשור לעולם החדש ומחבר את הקורבנות בקשר חזק.

הם אוכלים ארוחת צהריים ואז אליזבת’ מתחילה לחפש את הכלב. הם יוצאים לסיפון הקדמי. ברגע שאני מסתגלת לאור אני מספיקה לשבריר שניה לראות שהיא שם באמצע הסיפון הקדמי ואז משהו גדול וכבד פוגע לי בגב (שרשרת כלשהי כבדה)

Comments

SabreRunner snake23

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.