Highlanders

פרק 2: חטאי אבות - חלק ד'

אלכסנדר רץ אל האישה בזעם ואנשים באים לבדוק מה קורה, באים לעזור או בשוק.
אלכסנדר סילק את הסקרנים, העמיד פנים שהיא נחלצה בנס, והביא אותה לחדר. פגשנו שם את מר אייברי קונור, האיש הממושקף שראינו הולך לקפטן. הוא אמר לנו שלדעתו מדובר ברוח רעה של אינדיאני.

מר קונור, מתלמד אצל נטורליסט בארצות הברית. הוא אמר שהרוח קשורה לחפץ או למקום שקשורים לביצוע פשע כלפיו והיא נוקמת בהם. היה דיון האם עשינו משהו שגרם לה לתקוף אותנו או לא. האם עשינו משהו שהפריע לה. ההנחה היא שהפרענו לה. קונור ואלכסנדר התחילו להחליף בניהם פרטים. פוקס בודק בטארוט ומגלה שהיא לא סיימה ושהיא כנראה הולכת לתקוף היום או מחר. הצפי לעגון הוא מחר. קונור מתחיל לשים לב למלח בחדר ולדיבורים המוזרים של פוקס. דיברו גם על זה שלדני שנפגע באותו היום, היה זהב שאולי היה מאינדיאנים. העלו את הרעיון לזרוק את הזהב מהים. פוקס עשה קריאה וראה שיש שם מישהי צעירה באולם האירועים ויש להקה. גילה גם שהזהב כנראה לא רלוונטי בכלל.

העירו את אליזבת’, שאמרה שהיא פצועה מדי. בדקו מתי ההופעה שפוקס ראה. גילו שההופעות זה מחר בבוקר המאוחר (הלהקה), תזמורת. האישה עברה דרך אלכסנדר בזמן שהם היו שם. הוא הרגיש שממש קר לו ונגמר לו האוויר. היא הסתכלה עליו כאילו זה לא היה צריך לקרות ואז התכוונה להיעלם. פוקס זרק עליה מלח וזה נראה כאילו הוא שפך עליה מים רותחים והיא מיד נעלמת דרך הקיר.

הם מחליטים לא להעיר את אליזבת’, והולכים לבחון את אולם האירועים. הם בוחנים אותו ובודקים מה אפשר לעשות. בארוחת הערב קונור מצא אותם. אמר שהקפטן לא ממש הקשיב לו. הוא גם לא הסכים לתת לקונור להסתכל בחפצים של האנשים שמתו. ישקלו להגיד אם הם ימצאו משהו מעניין. אלכסנדר מדבר גם הוא עם הקפטן. אמר לו לגבי המלח. כמו כן, הקפטן אישר לו לעשות מעצר אזרחי. סיפרו גם לקונור את מה שקרה להם.

במהלך הלילה היו 2-3 פעמים שנראה כאילו מישהו ניסה לתקוף את החדר. אליזבת’ גילתה את זה כי היא התעוררה כמה פעמים בגלל הכאב.. אליזבת’ התעוררה וסיפרה להם מה שקרה. התחיל דיון בנוגע לסיבה, כנראה היא ניסתה להיכנס.

בארוחת הבוקר פגשנו את קונור שסימן לנו לבוא לשלוחן שלו. התחיל לחקור האם תקפו אותם במהלך הלילה. ציין שצריכים להגיע לבוסטון עוד באותו היום. אלכסנדר בוחן את השעון של קונור. גילה שהיה בכל המקרים של הרציחות, וכתב הכל. על השעון יש סמל כלשהו שנראה של יחידה עם נמר או פנתר. זה נראה כמו סמל של יחידה לוחמת וזו יחידה קיימת וזה נראה כמו סמל של יחידת רגלים. בהתחשב בזה שאמר שזה של סבא שלו, אז אלכסנדר מבין שיש סיכוי טוב שזה היה במלחמה על הקולוניות. פוקס מצא 6 נשים שעונות על הקריטריונים.

אחרי ארוחת הבוקר אנחנו הולכים לאולם האירועים. דיברנו עם קונור בזמן הבוקר. המשכנו לתזמורת וראינו שם כמה נשים צעירות. ואז ראינו את האינדיאנית מתחילה לדבר עם אחת מהן. מריאן דברו. אליזבת משכה אותה אחורה מהאינדיאנית, אלכסנדר זרק על האינדיאנית מלח ופוקס ניסה לתקוע בה חרב מרוחה במלח. המלח והחרב השפיעו. החרב אפילו הפריעה לאינדיאנית לעבור דרך הקיר.

הלכנו לדווח לקפטן על מה שקרה ולקחנו איתנו את מריאן. כאשר תחקרנו אותה הסתבר שסבא שלה לחם באותם קרבות (אולי גם באותה היחידה) עם סבא של קונור. הקפטן עדיין לא מאמין שזו רוח אבל מריאן כן, ונתנו לה מלח להגנה. הלכנו לדבר עם קונור וניהלנו איתו שיחה בתא שלו והבטנו ברשומות שלנו. סבא שלו שירת בגדוד חי"ר 58 עם עוד שני קרובי משפחה של אנשים שנרצחו (היו רשומים במפורש ברשומות עם אותו שם משפחה). אין ראייה חד משמעית לקרוב משפחה של הדני ולסבא של מריאן אבל זה נראה סביר. סבא שלו כנראה הסתיר דברים שנעשו שם – ייתכן שפשע נגד האינדיאנים. קונור חושש שהוא המטרה הבאה. פוקס עשה קריאת טארוט אחרונה לפי סיום הפגישה.

Comments

SabreRunner aka_didgin

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.